User addressbook (7.x-1.0-beta1) - en to ne translation catalogue (14 entries)

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: view
ne: दृश्य

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Link
ne: लिङ्क

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: View
ne: दृश्य

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Users
ne: प्रयोगकर्ताहरू

en: Site information
ne: साईटको जानकारी
