User addressbook (7.x-1.0-beta1) - en to se translation catalogue (12 entries)

en: delete
se: sihko

en: Delete
se: Sihko

en: Cancel
se: Hilggo

en: Edit
se: Rievdat

en: Name
se: Namma

en: edit
se: rievdda

en: Save
se: Vurke

en: View
se: Čájet

en: User
se: Geavaheaddji

en: Order
se: Diŋgo

en: The changes have been saved.
se: Rievdadusat leat vurkejuvvon.

en: Site information
se: Siidu dieđut
