User addressbook (7.x-1.0-beta1) - en to si translation catalogue (12 entries)

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: Name
si: නම

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: Users
si: පරිශ්‍රීලකයින්

en: Order
si: පිලිවෙල

en: Site information
si: වෙබ් අඩවිය පිලිබඳ තොරතුරු

en: Text to display
si: ප්‍රදර්ශනය කිරීමට අවශ්‍ය වචනය
