User addressbook (7.x-1.0-beta1) - en to sq translation catalogue (15 entries)

en: delete
sq: fshij

en: Delete
sq: Fshij

en: Cancel
sq: Anulo

en: view
sq: shfaq

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Link
sq: Lidhje

en: Name
sq: Emri

en: edit
sq: ndrysho

en: Save
sq: Ruaj

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: View
sq: Shfaq

en: User
sq: Përdoruesi

en: Users
sq: Përdorues

en: The changes have been saved.
sq: Ndryshimet u ruajtën.

en: Site information
sq: Informacionet e sajtit
