User addressbook (7.x-1.0-beta1) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: delete
ur: حذف کریں

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: view
ur: مشاہدہ کریں

en: edit
ur: ترمیم

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Default
ur: طے شدہ

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Site information
ur: ویب سائٹ کی معلومات
