User addressbook (7.x-1.0-beta2) - en to am translation catalogue (13 entries)

en: delete
am: ሰርዝ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: view
am: ትይታ

en: Edit
am: አርትእ

en: Name
am: ስም

en: edit
am: አስተካክል

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Default
am: ነባሪ

en: View
am: ትይታ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Users
am: ተጠቃሚዎች

en: Site information
am: ድረ ገጽ መረጃ
