User addressbook (7.x-1.0-beta2) - en to bg translation catalogue (20 entries)

en: delete
bg: изтрий

en: Delete
bg: Изтриване

en: Cancel
bg: Отмени

en: view
bg: преглед

en: Edit
bg: Редактирай

en: Link
bg: Линк

en: Name
bg: Име

en: edit
bg: редактирай

en: Save
bg: Запази

en: Default
bg: По подразбиране

en: View
bg: Прегледай

en: User
bg: Потребител

en: User ID
bg: ID на Потребителя

en: Address
bg: Адрес

en: Users
bg: Потребители

en: Order
bg: Поръчка

en: The changes have been saved.
bg: Промените бяха записани.

en: Site information
bg: Информация за сайта

en: Select
bg: Избери

en: Addresses
bg: Адреси
