User addressbook (7.x-1.0-beta2) - en to bs translation catalogue (20 entries)

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Name
bs: Ime

en: edit
bs: izmijeni

en: Save
bs: Sačuvaj

en: View
bs: Pregled

en: User
bs: Korisnik

en: Address
bs: Adresa

en: Users
bs: Korisnici

en: Order
bs: Poredak

en: Uncategorized
bs: Bez kategorije

en: Created date
bs: Datum kreiranja

en: The changes have been saved.
bs: Promjene su sačuvane.

en: Site information
bs: Informacije o web stranici

en: Text to display
bs: Tekst za prikaz

en: This will override any other link you have set.
bs: Ovo će prepisati bilo  koji link koji ste postavili.

en: Delete link
bs: Obriši link

en: Edit link
bs: Izmjeni link
