User addressbook (7.x-1.0-beta2) - en to cs translation catalogue (38 entries)

en: delete
cs: smazat

en: Delete
cs: Smazat

en: Cancel
cs: Zrušit

en: view
cs: zobrazit

en: Edit
cs: Upravit

en: Link
cs: Odkaz

en: Name
cs: Jméno

en: edit
cs: upravit

en: Save
cs: Uložit

en: Default
cs: Výchozí

en: Add new
cs: Přidat nový

en: View
cs: Zobrazit

en: User
cs: Uživatel

en: User ID
cs: ID uživatele

en: Address
cs: Adresa

en: Users
cs: Uživatelé

en: Empty text
cs: Prázdný text

en: Uncategorized
cs: Nezařazeno

en: Created date
cs: Datum vytvoření

en: Updated date
cs: Datum úpravy

en: The changes have been saved.
cs: Změny byly uloženy.

en: Site information
cs: Informace o webu

en: Address Book
cs: Adresář

en: Date created
cs: Datum vytvoření

en: Select
cs: Vybrat

en: Add an address
cs: Přidat adresu

en: Addresses
cs: Adresy

en: Text to display
cs: Text který se zobrazí

en: Delete link
cs: Odkaz "smazat"

en: Edit link
cs: Odkaz "upravit"

en: Created year + month
cs: Rok a měsíc vytvoření

en: Created year
cs: Rok vytvoření

en: Created month
cs: Měsíc vytvoření

en: Created day
cs: Den vytvoření

en: Created week
cs: Týden vytvoření

en: Customer continued to the next checkout page via a submit button.
cs: Zákazník pokračoval na další stránku odesilacím tlačítkem.

en: Are you sure you want to delete this address?
cs: Jste si jistí, že chcete odstranit tuto adresu?

en: Deleting this address cannot be undone.
cs: Odstranění adresy je nevratné.
