User addressbook (7.x-1.0-beta2) - en to hy translation catalogue (15 entries)

en: delete
hy: հեռացնել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Link
hy: Հղում

en: Name
hy: Անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: Save
hy: Պահպանել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: View
hy: Դիտել

en: User
hy: Օգտագործող

en: User ID
hy: Օգտատիրոջ  ID

en: The changes have been saved.
hy: Փոփոխությունները  պահպանվել են:

en: Site information
hy: Կայքի մասին տեղեկություններ

en: Date created
hy: Ամսաթիվը ստեղծված է
