User addressbook (7.x-1.0-beta2) - en to jv translation catalogue (25 entries)

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Cancel
jv: Batal

en: view
jv: tampilan

en: Edit
jv: Sunting

en: Link
jv: Tautan

en: Name
jv: Jeneng

en: edit
jv: sunting

en: Save
jv: Simpen

en: Default
jv: Gawan

en: Add new
jv: Tambah anyar

en: View
jv: Tampilan

en: User
jv: Panganggo

en: User ID
jv: ID panganggo

en: Users
jv: Panganggo

en: Order
jv: Urutan

en: The changes have been saved.
jv: Owah-owahan uwis disimpen.

en: Site information
jv: Informasi situs

en: Date created
jv: Tanggal digawé

en: Text to display
jv: Teks sing ditampilna

en: In the form of CCYYMMDD.
jv: Nang format CCYYMMDD.

en: In the form of YYYYMM.
jv: Nang format YYYYMM.

en: In the form of YYYY.
jv: Nang format YYYY.

en: In the form of MM (01 - 12).
jv: Nang format (01 - 12).

en: In the form of DD (01 - 31).
jv: Nang format (01 - 31).
