User addressbook (7.x-1.0-beta2) - en to kk translation catalogue (16 entries)

en: delete
kk: Өшіру

en: Delete
kk: Өшіру

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: view
kk: карау

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Link
kk: Сілтеме

en: Name
kk: Аты

en: edit
kk: түзету

en: Save
kk: Сақтау

en: Default
kk: Стандартты

en: View
kk: Қарау

en: User
kk: Пайдаланушы

en: User ID
kk: Қолданушының ID

en: Users
kk: Пайдаланушылар

en: The changes have been saved.
kk: Өзгертулер сақталды.

en: Site information
kk: Сайт туралы мәлімет
