User addressbook (7.x-1.0-beta2) - en to my translation catalogue (17 entries)

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: view
my: မြင်ကွင်း

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Name
my: အမည်

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Add new
my: အသစ်ထည့်သွင်းရန်

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Address
my: လိပ်စာ

en: Users
my: အသုံးပြုသူများ

en: The changes have been saved.
my: အပြောင်းအလဲများအား သိမ်းဆည်းပြီးပါပြီ

en: Site information
my: ဝက်(ဘ်)ဆိုဒ်အချက်အလက်များ

[ctx: an user address entity]
en: User address
my: သုံးစွဲသူ လိပ်စာ
