User addressbook (7.x-1.0-beta2) - en to no translation catalogue (52 entries)

en: delete
no: slett

en: Delete
no: Slett

en: Cancel
no: Avbryt

en: view
no: vis

en: Edit
no: Rediger

en: Link
no: Lenke

en: Name
no: Navn

en: edit
no: rediger

en: Save
no: Lagre

en: Default
no: Standard

en: Add new
no: Legg til ny

en: View
no: Vis

en: User
no: Bruker

en: User ID
no: Bruker-ID

en: Address
no: Adresse

en: Users
no: Brukere

en: Empty text
no: Tom tekst

en: Order
no: Rekkefølge

en: Uncategorized
no: Ukategorisert

en: Created date
no: Dato opprettet

en: Updated date
no: Oppdatert dato

en: The changes have been saved.
no: Endringene har blitt lagret.

en: Site information
no: Informasjon om nettstedet

en: Address Book
no: Adressebok

en: Date created
no: Dato opprettet

en: Select
no: Velg

en: Add an address
no: Legg til en adresse

en: Text to display
no: Tekst som skal vises

en: In the form of WW (01 - 53).
no: På forma UU (01-53).

en: Delete link
no: Slett lenke

en: Edit link
no: Rediger lenke

en: In the form of CCYYMMDD.
no: På forma ÅÅÅÅMMDD.

en: Created year + month
no: Opprettet år og måned

en: In the form of YYYYMM.
no: På forma ÅÅÅÅMM.

en: Created year
no: Opprettet år

en: In the form of YYYY.
no: På forma ÅÅÅÅ.

en: Created month
no: Opprettet måned

en: In the form of MM (01 - 12).
no: På forma MM (01-12).

en: Created day
no: Oprettet dato (dag)

en: In the form of DD (01 - 31).
no: På forma DD (01-31).

en: Created week
no: Opprettet uke

en: Updated year + month
no: Oppdatert år + måned

en: Updated year
no: Oppdatert år

en: Updated month
no: Oppdatert måned

en: Updated day
no: Oppdatert dag

en: Updated week
no: Oppdatert uke

en: Date updated
no: Dato oppdatert

en: The date the profile was last updated.
no: Datoen profilen ble sist oppdatert.

[ctx: a drupal commerce order]
en: Completed order
no: Fullført ordre

en: No customer profiles have been created yet.
no: Ingen kundeprofiler er opprettet ennå.

en: Are you sure you want to delete this address?
no: Er du sikker på du vil slette denne adressen?

en: Deleting this address cannot be undone.
no: Sletting av denne adressen kan ikke angres.
