User addressbook (7.x-1.0-beta2) - en to nn translation catalogue (17 entries)

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Cancel
nn: Avbryt

en: view
nn: vis

en: Edit
nn: Rediger

en: Link
nn: Lenke

en: Name
nn: Namn

en: edit
nn: endre

en: Save
nn: Lagre

en: Default
nn: Standard

en: View
nn: Sjå på

en: User
nn: Brukar

en: Address
nn: Adresse

en: Users
nn: Brukarar

en: Order
nn: Sorteringsval

en: Site information
nn: Opplysningar om nettstaden

en: Delete link
nn: Slett lenke
