User addressbook (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (16 entries)

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Cancel
af: Kanseleer

en: view
af: bekyk

en: Edit
af: Wysig

en: Link
af: Skakel

en: Name
af: Naam

en: edit
af: redigeer

en: Save
af: Stoor

en: Default
af: Verstek

en: View
af: Wys

en: User
af: Gebruiker

en: Users
af: Gebruikers

en: Order
af: Bestelling

en: The changes have been saved.
af: Die veranderinge is gestoor.

en: Site information
af: Inligting oor webwerf
