User addressbook (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (31 entries)

en: delete
be: выдаліць

en: Delete
be: Выдаліць

en: Cancel
be: Адмяніць

en: view
be: глядзець

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Link
be: Спасылка

en: Name
be: Імя

en: edit
be: рэдагаваць

en: Save
be: Захаваць

en: Default
be: Прадвызначана

en: Add new
be: Дадаць новага(ую)

en: View
be: Праглядзець

en: User
be: Карыстальнік

en: User ID
be: ID карыстальніка

en: Users
be: Карыстальнікі

en: Order
be: Парадак

en: Uncategorized
be: Без катэгорыі

en: Created date
be: Дата стварэння

en: Updated date
be: Дата абнаўлення

en: The changes have been saved.
be: Змены былі захаваныя.

en: Site information
be: Інфармацыя пра сайт

en: Date created
be: Дата стварэння

en: Select
be: Выбраць

en: Text to display
be: Паказваць тэкст

en: Delete link
be: Выдаліць спасылку

en: Edit link
be: Рэдагаваць спасылку

en: Updated year + month
be: Абноўлены год + месяц

en: Updated year
be: Абноўлены год

en: Updated month
be: Абноўлены месяц

en: Updated day
be: Абноўлены дзень

en: Updated week
be: Абноўлены тыдзень
