User addressbook (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (16 entries)

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Cancel
bn: বাতিল

en: view
bn: প্রদর্শন

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Link
bn: লিঙ্ক

en: Name
bn: নাম

en: edit
bn: সম্পাদন

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: View
bn: প্রদর্শন

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: User ID
bn: ব্যবহারকারীর আইডি

en: Users
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ

en: Order
bn: ক্রম

en: Site information
bn: সাইট-সম্পর্কিত তথ্য
