User addressbook (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (33 entries)

en: delete
bo: བསུབ

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: view
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Name
bo: མིང

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Add new
bo: གསར་བ་ཁ་སྣོན

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: User ID
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཨང་རྟགས

en: Address
bo: ས་གནས

en: Users
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Order
bo: གོ་རིམ

en: Uncategorized
bo: རིགས་དབྱེ་མེད་པ

en: Created date
bo: གསར་འཛུགས་ཀྱི་ཟླ་ཚེས

en: Updated date
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་པའི་དུས

en: The changes have been saved.
bo: བཟོ་བཅོས་བྱས་པ་དག་ཉར་ཚགས་བྱས་ཚར།

en: Site information
bo: དྲ་ཚིགས་ཀྱི་གནས་ཚུལ

en: Date created
bo: ཚེས་གྲངས་གསར་བཟོ་བྱས་ཚར

en: Select
bo: གདམ་གསེས

en: Text to display
bo: མངོན་དགོས་པའི་ཡི་གེ

en: This will override any other link you have set.
bo: འདིས་ཁྱེད་ཀྱིས་སྒྲིག་འགོད་བྱས་པའི་སྦྲེལ་ཐག་གཞན་བརྗེ་ངེས།

en: Delete link
bo: སྦྲེལ་ཐག་བསུབ་ཁ

en: Edit link
bo: སྦྲེལ་ཐག་བཟོ་བཅོས

en: Created year + month
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་པའི་ལོ་དང་ཟླ་བ

en: Created year
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་པའི་ལོ

en: Created month
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་པའི་ཟླ་བ

en: Created day
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་པའི་ཉིན

en: Created week
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་པའི་གཟའ་འཁོར
