User addressbook (7.x-1.0) - en to dz translation catalogue (13 entries)

en: delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: view
dz: སྟོན།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Name
dz: མིང་།

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: View
dz: སྟོན་

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Users
dz: ལག་ལེན་པ་ཚུ་

en: The changes have been saved.
dz: བསྒྱུར་བཅོས་འབད་ཡོད་མི་ཚུ་  སྲུངས་བཞག་འབད་ཡོད།

en: Site information
dz: ས་ཁོངས་བརྡ་དོན་
