User addressbook (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (42 entries)

en: delete
el: διαγραφή

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Cancel
el: Άκυρο

en: view
el: προβολή

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Name
el: Όνομα

en: edit
el: επεξεργασία

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Add new
el: Προσθήκη νέου

en: View
el: Προβολή

en: User
el: Χρήστης

en: User ID
el: Αναγνωριστικό χρήστη

en: Address
el: Διεύθυνση

en: Users
el: Χρήστες

en: Order
el: Σειρά

en: Uncategorized
el: Χωρίς κατηγορία

en: Created date
el: Ημερομηνία δημιουργίας

en: Updated date
el: Ημερομηνία ενημέρωσης

en: The changes have been saved.
el: Οι αλλαγές αποθηκεύτηκαν.

en: Site information
el: Πληροφορίες ιστοτόπου

en: Date created
el: Ημερομηνία δημιουργίας

en: Select
el: Επιλογή

en: Addresses
el: Διευθύνσεις

en: Text to display
el: Κείμενο που θα εμφανίζεται

en: This will override any other link you have set.
el: Αυτό θα παρακάμψει κάθε άλλο σύνδεσμο που έχετε ορίσει.

en: Delete link
el: Σύνδεσμος διαγραφής

en: Edit link
el: Σύνδεσμος επεξεργασίας

en: Created year + month
el: Δημιουργήθηκε έτος + μήνα

en: Created year
el: Δημιουργήθηκε το έτος

en: Created month
el: Δημιουργήθηκε το μήνα

en: Updated month
el: Μήνας ανανέωσης

en: Updated day
el: Ημέρα ανανέωσης

en: Updated week
el: Εβδομάδα ανανέωσης

en: Date updated
el: Ημερομηνία ενημέρωσης

en: The human-readable name of the type of the customer profile.
el: Το ανθρωπίνως αναγνώσιμο όνομα του τύπου του προφίλ πελάτη.

en: The date the profile was last updated.
el: Η ημερομηνία τελευταίας ενημέρωσης του προφίλ.

en: Provide a simple link to the administrator view of the profile.
el: Παρέχει έναν απλό σύνδεσμο στη διαχειριστική όψη του προφίλ.

en: Provide a simple link to delete the profile.
el: Παρέχει έναν απλό σύνδεσμο για τη διαγραφή του προφίλ.

[ctx: a drupal commerce order]
en: Completed order
el: Ολοκληρωμένη παραγγελία

en: No customer profiles have been created yet.
el: Δεν έχουν δημιουργηθεί ακόμα προφίλ πελάτη
