User addressbook (7.x-1.0) - en to ga translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: View
ga: Féach ar

en: Users
ga: Úsádeoirí

en: Order
ga: Ordú

en: Updated date
ga: Nuashonraithe

[ctx: a drupal commerce order]
en: Completed order
ga: Ordú deanta
