User addressbook (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (16 entries)

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: view
gu: જુઓ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Link
gu: કડી

en: Name
gu: નામ

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Save
gu: સાચવો

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Add new
gu: નવું ઉમેરો

en: View
gu: જુઓ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Users
gu: વપરાશકર્તાઓ

en: Site information
gu: સાઈટ વિશે ની માહિતી

en: Select
gu: પસંદ કરો
