User addressbook (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (15 entries)

en: delete
ka: წაშლა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: view
ka: ნახვა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Link
ka: ბმული

en: Name
ka: სახელი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Add new
ka: ახლის დამატება

en: User
ka: მომხმარებელი

en: User ID
ka: მომხმარებლის ID

en: Users
ka: მომხმარებლები

en: Created date
ka: შექმნის თარიღი

en: Updated date
ka: განახლების თარიღი

en: Site information
ka: ინფორმაცია საიტზე
