User addressbook (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (18 entries)

en: delete
km: លុប

en: Delete
km: លុប

en: Cancel
km: បោះបង់

en: view
km: មើល​

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Link
km: តំណ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Default
km: លំនាំដើម

en: View
km: មើល

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: User ID
km: លេខ​សម្គាល់​អ្នក​ប្រើ

en: Users
km: អ្នក​ប្រើ

en: Order
km: លំដាប់

en: The changes have been saved.
km: បាន​រក្សាទុក​ការ​ផ្លាស់ប្ដូរ​ហើយ ។

en: Site information
km: ព័ត៌មាន​តំបន់​បណ្ដាញ

en: Date created
km: កាល​បរិច្ឆេទ​បង្កើត
