User addressbook (7.x-1.0) - en to ml translation catalogue (11 entries)

en: delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: view
ml: കാണുക

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Name
ml: പേര്

en: edit
ml: തിരുത്തുക

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Site information
ml: സൈറ്റ് വിവരങ്ങള്‍
