User addressbook (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (14 entries)

en: delete
mr: मिटवा

en: Delete
mr: मिटवा

en: Cancel
mr: रद्द

en: view
mr: दाखवा

en: Edit
mr: संपादन

en: Link
mr: दुवा

en: Name
mr: नाव

en: edit
mr: संपादन

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: View
mr: बघा

en: User
mr: सदस्य

en: Address
mr: पत्ता

en: Site information
mr: साइट ची माहिती
