User addressbook (7.x-1.0) - en to os translation catalogue (9 entries)

en: delete
os: схаф

en: Delete
os: Аппар

en: Cancel
os: Аппар

en: view
os: бакаст

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Name
os: Ном

en: Save
os: Ныффысс

en: Default
os: Æнæивд

en: View
os: Фенд
