User addressbook (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (19 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Edit
ps: سمون

en: Link
ps: تړونی

en: Name
ps: نوم

en: Default
ps: تلواله

en: Add new
ps: نوی زیاتول

en: View
ps: ليد

en: User
ps: غړی

en: Users
ps: غړي

en: Order
ps: اوډون

en: Uncategorized
ps: پرته د ټولي

en: Updated date
ps: نيټه اوسمهالیزول

en: Site information
ps: پاڼې مالومات

en: Select
ps: غوره

en: Updated year
ps: کال اوسمهالیزول

en: Updated month
ps: مياشت اوسمهالیزول

en: Updated day
ps: ورځ اوسمهالیزول

en: Updated week
ps: اونی اوسمهالیزول
