User addressbook (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (44 entries)

en: delete
sk: odstrániť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: view
sk: zobraziť

en: Edit
sk: Upraviť

en: Link
sk: Odkaz

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: Save
sk: Uložiť

en: Default
sk: Predvolené

en: Add new
sk: Pridať nový

en: View
sk: Zobraziť

en: User
sk: Používateľ

en: User ID
sk: ID používateľa

en: Address
sk: Adresa

en: Users
sk: Používatelia

en: Empty text
sk: Prázdny text

en: Order
sk: Poradie

en: Uncategorized
sk: Nezoradený

en: Created date
sk: Dátum vytvorenia

en: Updated date
sk: Dátum aktualizácie

en: The changes have been saved.
sk: Zmeny boli uložené.

en: Site information
sk: Informácie o web stránke

en: Address Book
sk: Adresár

en: Date created
sk: Dátum vytvorenia

en: Select
sk: Zvoľte

en: Add an address
sk: Pridať adresu

en: Addresses
sk: Adresy

en: Text to display
sk: Text na zobrazenie

en: In the form of WW (01 - 53).
sk: Vo formáte TT (01-53).

en: Delete link
sk: Vymazať link

en: Edit link
sk: Upraviť link

en: In the form of CCYYMMDD.
sk: V tvare CCYYMMDD.

en: Created year + month
sk: Vytvorené rok + mesiac

en: In the form of YYYYMM.
sk: Vo formáte RRRRMM.

en: Created year
sk: Rok vytvorenia

en: In the form of YYYY.
sk: Vo formáte RRRR.

en: Created month
sk: Mesiac vytvorenia

en: In the form of MM (01 - 12).
sk: Vo formáte MM (01-12).

en: Created day
sk: Deň vytvorenia

en: In the form of DD (01 - 31).
sk: Vo formáte DD (01 - 31).

en: Created week
sk: Týždeň vytvorenia

en: Are you sure you want to delete this address?
sk: Ste si istí, že chcete zmazať túto adresu?

en: Deleting this address cannot be undone.
sk: Odstránenie tejto adresy nie je možné vrátiť späť.
