User addressbook (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (17 entries)

en: delete
sl: izbriši

en: Delete
sl: Izbriši

en: Cancel
sl: Prekliči

en: view
sl: pogled

en: Edit
sl: Uredi

en: Link
sl: Povezava

en: Name
sl: Ime

en: edit
sl: uredi

en: Save
sl: Shrani

en: Default
sl: Privzeto

en: View
sl: Prikaži

en: User
sl: Uporabnik

en: Users
sl: Uporabniki

en: Order
sl: Vrstni red

en: The changes have been saved.
sl: Spremembe so shranjene.

en: Site information
sl: Informacije o spletnem mestu

en: Date created
sl: Datum nastanka
