User addressbook (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: delete
ta: நீக்குக

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Cancel
ta: (இ)ரத்து செய்க

en: view
ta: நோக்குக

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Name
ta: பெயர்

en: edit
ta: தொகுக்க

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு

en: View
ta: நோக்குக

en: User
ta: பயனாளர்
