User addressbook (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (17 entries)

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: view
ug: كۆرۇش

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Name
ug: ئىسىم

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Add new
ug: يېڭىنى قوشۇش

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Address
ug: ئادرېس

en: Users
ug: ئىشلەتكۈچىلەر

en: Order
ug: تەرتىبى

en: Uncategorized
ug: ئۇنىۋېرسال

en: The changes have been saved.
ug: ئۆزگەرتىشلەر ساقلاندى.....

en: Site information
ug: بېكەت ئۇچۇرلىرى

en: Created week
ug: قۇرۇلغان ھەپتە

en: Updated week
ug: يېڭىلانغان ھەپتە
