User addressbook (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (31 entries)

en: delete
az: sil

en: Delete
az: Sil

en: Cancel
az: Ləğv et

en: view
az: görünüş

en: Edit
az: Dəyiş

en: Name
az: Ad

en: edit
az: redaktə et

en: Save
az: Saxla

en: Default
az: Susmaya görə

en: Add new
az: Yenisin əlavə et

en: View
az: Görünüş

en: User
az: İstifadəçi

en: User ID
az: İstifadəçi İD-si

en: Users
az: İstifadəçilər

en: Uncategorized
az: Kateqoriyasız

en: Updated date
az: Yenilənmiş tarix

en: The changes have been saved.
az: Dəyişikliklər yadda saxlanıldı.

en: Site information
az: Sayt məlumatı

en: Date created
az: Yaradılma tarixi

en: Select
az: Seçin

en: Text to display
az: Göstəriləcək mətn

en: Created year + month
az: İl + ay yaradılmışdır

en: Created year
az: Yaradılan il

en: Created month
az: Yaradılan ay

en: Created day
az: Yaradılan gün

en: Created week
az: həftə yaradılmışdır

en: Updated year + month
az: Yenilənmiş il + ay

en: Updated year
az: Yenilənmiş il

en: Updated month
az: Yenilənmiş ay

en: Updated day
az: Yenilənmiş gün

en: Updated week
az: Yenilənmiş həftə
