User addressbook (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (13 entries)

en: delete
sr: избриши

en: Delete
sr: Избриши

en: Cancel
sr: Поништи

en: Edit
sr: Измени

en: Name
sr: Име

en: edit
sr: измени

en: Save
sr: Сачувај

en: Default
sr: Подразумевано

en: View
sr: Преглед

en: User
sr: Корисник

en: Order
sr: Редослед

en: The changes have been saved.
sr: Измене су сачуване.

en: Site information
sr: Информације о сајту
