User Authentication API (7.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Weight
cs: Váha

en: Other
cs: Jiné

en: Class
cs: Třída

en: External
cs: Externí
