User Authentication API (7.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Weight
da: Vægt

en: Other
da: Anden

en: Class
da: Klasse

en: External
da: Eksterne
