User Authentication API (7.x-1.0-beta1) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: Weight
de: Gewichtung

en: Other
de: Weitere

en: Class
de: Klasse

en: External
de: Extern

en: Available plugins
de: Verfügbare Plugins
