User Authentication API (7.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Weight
el: Βάρος

en: Other
el: Άλλο

en: Class
el: Κλάση

en: External
el: Εξωτερικό
