User Authentication API (7.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Weight
fi: Paino

en: Other
fi: Muu

en: Class
fi: Luokka

en: External
fi: Ulkoinen
