User Authentication API (7.x-1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Weight
fr: Poids

en: Other
fr: Autre

en: Class
fr: Classe

en: External
fr: Externe
