User Authentication API (7.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Weight
gl: Peso

en: Other
gl: Outro

en: Class
gl: Clase

en: External
gl: Externo
