User Authentication API (7.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Weight
ja: ウェイト

en: Other
ja: その他

en: Class
ja: クラス

en: External
ja: 外部
