User Authentication API (7.x-1.0-beta1) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: Class
kn: ವರ್ಗ

en: External
kn: ಬಾಹ್ಯ

en: Available plugins
kn: ಲಭ್ಯ ಪ್ಲಗ್ಇನ್‍ಗಳು
