User Authentication API (7.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Weight
lt: Svoris

en: Other
lt: Kiti

en: Class
lt: Klasė

en: External
lt: Išorinis
