User Authentication API (7.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Weight
lv: Svars

en: Other
lv: Citi

en: External
lv: Ārējais
