User Authentication API (7.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Weight
nl: Gewicht

en: Other
nl: Andere

en: Class
nl: Klasse

en: External
nl: Extern

en: Available plugins
nl: Beschikbare plugins
