User Authentication API (7.x-1.0-beta1) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Weight
nn: Vekt

en: Other
nn: Andre

en: Class
nn: Klasse
