User Authentication API (7.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Weight
pl: Waga

en: Other
pl: Inne

en: Class
pl: Klasa

en: External
pl: Zewnętrzne

en: Available plugins
pl: Dostępne wtyczki
