User Authentication API (7.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Weight
ro: Greutate

en: Other
ro: Altele

en: Class
ro: Clasă

en: External
ro: Extern
